Dobór okularów w Jeleniej Górze - również na NFZ!

Dobranie odpowiednich oprawek czy soczewek tylko pozornie wydaje się prostym zadaniem. Jako posiadacze jednego z największych asortymentów w zakresie okularów w Jeleniej Górze, chętnie pomożemy Ci w wyborze.

Okulary przeciwsłoneczne i progresy w Jeleniej Górze

Zbadałeś swój wzrok i okazało się, że musisz nosić okulary? Spokojnie, to jeszcze nie koniec świata! Musisz wiedzieć, że do każdej twarzy da się dobrać idealny kształt i kolor oprawek – nasz doświadczony personel na pewno Ci w tym pomoże.

Jeśli jednak nadal nie będziesz przekonany, możesz zastanowić się, czy lepszym rozwiązaniem nie będą dla Ciebie soczewki kontaktowe. Na szczęście nie musisz się martwić – ich też mamy bardzo duży wybór.

Wybierz okulary dla siebie - markowe progresy w Jeleniej Górze w korzystnej cenie - z częściową refundacją NFZ!

W ofercie mamy stylowe oprawki w wielu modnych wzorach oraz kolorach. Współpracujemy ze światowej sławy producentami, znanymi z bardzo wysokiej jakości swoich wyrobów. Wśród nich znajdziesz takie marki jak Tommy Hilfiger, Gucci, Vogue, Swarovski, Ray-Ban, Roberto Cavalli czy Just Cavalli. Pamiętaj – w naszych czasach noszenie okularów wcale nie jest ujmą na honorze.

Wręcz przeciwnie: dobrze dopasowane do Twojej twarzy i charakteru okulary na pewno dodadzą Ci wdzięku!

Dobór idealnych okularów dla każdego

Podczas zakupu okularów, najważniejsze jest ich odpowiednie dopasowanie nie tylko do wady czy choroby wzroku, ale także do trybu życia i zawodu klienta. Dopasowujemy kształt oprawek do indywidualnych preferencji klienta oraz jego urody i pomagamy znaleźć dodatkowe rozwiązania i funkcjonalności, które nie tylko poprawią jego wzrok, ale także nie obniżą jakości jego życia. Dzięki temu noszenie okularów nie będzie przykrą koniecznością i nie będzie stanowić żadnego ograniczenia. 

Powłoki dodające okularom korekcyjnym funkcjonalności

Obecnie dostępny jest bardzo szeroki wybór różnych powłok, które dodatkowo uszlachetniają szkła okularowe. Mają one bardzo różne funkcjonalności, dzięki czemu można bez problemu dobrać odpowiednio okulary, dopasowane do konkretnych potrzeb i trybu życiaProfesjonalne porady ułatwią wybranie odpowiedniego modelu okularów oraz dodatkowych powłok, dzięki czemu cały proces pójdzie bardzo sprawnie i stosunkowo szybko. 

Szkła dopasowane do trybu życia – okulary dla kierowców, przeciwsłoneczne i progresywne

Specjalne powłoki na szkłach okularowych są bardzo przydatne na co dzień. Mają one za zadanie ułatwiać funkcjonowanie w codziennych sytuacjach, takich jak na przykład wykonywanie obowiązków zawodowych. Idealnym wyborem dla kierowców będą na przykład specjalne powłoki z filtrem UV, które chronią oczy przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego. Dodatkowo przydatna może okazać się specjalna powłoka odbijająca światło, dzięki czemu jazda autem będzie o wiele bezpieczniejsza. 

Progresy u szczytu popularności

Obecnie nowoczesne szkła progresywne nie ograniczają pola widzenia i są bardzo wygodne w użyciu. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują innych szkieł do czytania, a innych do patrzenia w dal. Takie rozwiązanie sprawia, że nie trzeba wszędzie zabierać ze sobą dwóch par okularów. 

Szkła okularowe w Jeleniej Górze znanych marek

Nie tylko nasze oprawki mogą pochwalić się, że wyszły spod skrzydeł znanych producentów. Nabędziesz u nas także wysokiej jakości soczewki, między innymi marek JZO, JAI KUDO, HOYA, ZEISS czy ESSILOR.

Soczewki to najważniejsze elementy okularów, a precyzja ich wykonania jest bardzo ważna zarówno dla komfortu noszenia, jak i dla zdrowia naszego wzroku.

Alternatywy dla okularów korekcyjnych

Oprócz oprawek oraz soczewek okularowych nasza oferta obejmuje także soczewki kontaktowe. Na tym polu współpracujemy z firmą Bausch&Lomb, która proponuje między innymi soczewki jednodniowe oraz miesięczne.

Odwiedź nasze salony optyczne w Centrum na ul. 1 maja oraz na Zabobrzu przy ul. Kiepury 22 i dopasuj do siebie idealne soczewki lub okulary w Jeleniej Górze.