Wybierz soczewki kontaktowe w Jeleniej Górze!

Dobranie odpowiednich soczewek kontaktowych tylko pozornie wydaje się prostym zadaniem. Jako posiadacze jednego z największych asortymentów w zakresie okularów w Jeleniej Górze, chętnie pomożemy Ci w wyborze. Soczewki mogą być one stosowane przez osoby, które cierpią na astygmatyzm, ponieważ na rynku dostępne są specjalistyczne soczewki toryczne o specjalnym kształcie. Obecnie z tego rodzaju pomocy optycznych dla słabowidzących mogą korzystać także osoby, które potrzebują korekty wzroku do dali oraz do patrzenia z bliska, ponieważ na rynku dostępne są profesjonalne soczewki progresywne.

Oferta soczewek kontaktowych w Jeleniej Górze

W ofercie naszego salonu optycznego Cztery Pory Wzroku dostępne są bardzo różne soczewki. Noszenie soczewek to wysoki komfort na co dzień. Ich zakładanie wbrew pozorom jest bardzo łatwe, a jeśli będą dobrze dopasowane do wady wzroku, to zapewnią naprawdę dobrą jakość widzenia.

Szeroki wybór i korzystna cena szkieł kontaktowych w Jeleniej Górze

Szkła kontaktowe to pomoc optyczna, która ma bezpośredni kontakt z gałką oczną. Dlatego niezwykle istotne jest dbanie o higienę soczewek. Noszenie soczewek miesięcznych dłużej niż 30 dni lub tygodniowych dłużej niż 7 dni może powodować duży dyskomfort oraz prowadzić do stanów zapalnych oka, a także wpływać negatywnie na wadę wzroku. Bardzo istotne jest również, aby stosować dobrze dopasowany płyn do soczewek, który będzie miał właściwości nawilżające oraz dezynfekujące. 

Skorzystaj z pomocy optyka przy wyborze soczewek w Jeleniej Górze

W naszym salonie optycznym w Jeleniej Górze dostępny jest niezwykle szeroki wybór soczewek kontaktowych różnego rodzaju. Soczewki idealnie sprawdzają się u osób, które żyją aktywnie. Nie przeszkadzają podczas wykonywania codziennych czynności, nie parują przy zmianie temperatur, a ryzyko ich uszkodzenia jest znacznie mniejsze niż w przypadku okularów.